4 Nisan 2016 Pazartesi

Nivea After Shave Balsam Efsanesi

          Artık duymayan kalmamıştır sanırım. Youtube camiasında yeri sağlam ablalardan Nikkie Tutorials kuyuya bir taş attı Nivea after shave balsam makyaj bazı olarak şöyle süper böyle muhteşem diye. Yerli yabancı bloggerlar/vlogger da  bu akımı takip etti. Hakkında onca yazı okuyup, video izledikten sonra ben de çok merak ettim tabi, O kadar olumlu şey duymuştum ki çok yüksek beklentilerle başladım denemeye.

       İlk denediğimde nemlendiricimi kullandıktan sonra bu ürünü uyguladım üzerine de fondöteni geçtim. İlk izlenim olarak fondötenime çok daha aydınlık bir görüntü verdiğini farkettim. Hımm dedim ahanda oldu bu iş! Amaa birkaç saat sonra aynaya bakmaz olaydım özellikle burun kenarlarımda fondöten resmen cildimden ayrışmış ayrı bir tabaka halinde duruyordu. Her bir gözeneğimin, çizgimin içine yerleşmiş fondöten pıtırcığı bana el sallarken dedim aa heralde nemlendiriciyle kullanmamam gerekiyordui, kusma yaptı. Ertesi gün nemlendiricisiz denedim. Sonuç malesef değişmedi. Cildimin tam emmesini bekleyerek, ya da hiç beklemeden, başka başka fondötenlerle, elimle, süngerle, fırçayla denedim denedim denedim... Bir ürünü sevmek için bu kadar uğraşamazdım sanırım.

      Belki benim cilt tipimle ilgili bilmiyorum. Ama malesef sevemedim yani olmadı, işe yaramadı benim cildimde. Tek tesellim sivilcelenme ya da irritasyon gibi olumsuz bir duruma yol açmadı. Alkol filan da içermiyor oluşuyla gayet cazip aslında. Neden herkes süper bulmuşken bende işe yaramadı bilemiyorum. Neden ben?! Neden?! Neyse benim de tecrübem böyle oldu diye paylaşmak istedim. Siz denediniz mi? İşe yaradı mı?

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere sevgiler!..

İpana Luxe Perfection Beyazlatıcı Diş Macunu yorumlarım

Doğru makyaj, dolgun kirpikler, bakımlı bir cilt, hacimli saçlar… En önemlisi de beyaz dişlerle sağlıklı, güzel bir gülümseme! Bu yüzden diş bakımına ve beyaz olmasına oldukça özen gösteriyorum. Sürekli yeni ürünleri deneyimlemeyi de seviyorum. Burada raflarda gözüme çarpan ve Amerika’nın en büyük diş macunu markası olan Crest aslında Procter and Gamble’ın Türkiye’de sunduğu İpana markasıyla tamamen aynı içeriklere sahipmiş. Dünyada ilk defa beyazlatıcı bantları üreten bir marka olduğu için 3 boyutlu Beyazlık ailesi oldukça ilgimi çekti. Son zamanlarda market alışverişine gittiğim her mağazada ve televizyonlarda sıklıkla İpana’nın yeni ürünü olan Perfection’a denk gelince ve özellikle 3 günde %100’e kadar lekesiz iddasını duyunca denemek istedim ve hemen aldım.
İpana’nın en hızlı ve en güçlü beyazlatıcı diş macunu ünvanına sahip bu diş macunu ile deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Diş hekimimin de daha beyaz bir diş için önerdiği İpana 3D White Perfection ile güvenle, bembeyaz gülebiliyorum.
Perfection diş macunu 3 Boyutlu Beyazlık ailesinin en ileri ve etkili beyazlatıcı diş macunu teknolojisini içeriyor. Böylece diş minesine zarar vermeden sadece 3 günde diş yüzeyindeki lekeleri %100’e kadar etkin biçimde çıkarıp ve bembeyaz bir gülümsemeye sahip olmamızı sağlıyor.
Performansına gerçekten çok şaşırdım. Etkisi inanılmaz! İlk kullanımdan itibaren bile diş yüzeyindeki lekeleri çıkarma etkisini farkediyorsunuz. Keskin nane tadıyla ferahlığı sağlıyor, böylece uzun süre ferah bir nefese de sahip oluyorsunuz. Beyazlatma etkisi bu kadar iyiyken diş mineme hiç bir zarar vermediğini bilmek de çok güzel.
Procter and Gamble’ın tüm dünyada pazara sunduğu en gelişmiş beyazlatıcı diş macunu olan 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection İpana ile Türkiye’de de raflarda yerini aldı. Denediğinizde bana hak vereceksiniz:) Kullanmadan kesinlikle inanmazdım, deneyince etkisini gördüm ve mükemmel sonuç aldım.
Tam bir bakım sağlamak için aynı ailenin Oral-B 3D White Luxe ağız bakım suyunu da kullanıyorum. O da diş macunu ve fırçasının ulaşamadığı alanlardaki lekeleri bile çıkararak uzun süre, keskin bir ferahlık sağlıyor.
Unutmadan küçük bir not ekleyeyim; P&G ve İpana ürün performansına o kadar güveniyor ki, memnun kalmazsanız paranızın 2 katını iade ediyor. Bu nedenle beyazlatıcı etkisini kendiniz de görün diye bence gerçekten denemeniz gereken bir ürün.
Ürünü satın almak isterseniz tıklayınız!
P.S. Bana bu bilgiler yetmedi, ağız ve diş sağlığı üzerine daha çok şey merak ediyorum diyenleri aşağıdaki siteye alalım. 
http://www.agizbakimuzmani.com/
#ipanaperfection  #gülüşünügöster
İçerik Kaynak: http://kokoshgirl.com/
Video Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=B7MDJzarokU

Bir boomads advertorial içeriğidir.